Plek 1 op het podium is van AVV!

Op 22 december vond de laatste wedstrijd van de Kempische Cross Competitie plaats in Waalre. De Paarse Boscross, mede georganiseerd door AVV’s Vidar van Haren, bevatte modderige paden, mul zand, en een regenbui. Alles wat een cross nodig heeft! De AVV’ers haalden veel medailles bij de cross, maar de uitslag van de algehele competitie was al helemaal fenomenaal!
In Waalre zagen we vandaag Jazz Raymakers en Raf Huijben door de modder naar het podium lopen bij de pupillen. Bij de mannen U16 liep Kes van Dijk naar een prachtige derde plek toe. Op de korte cross haalde Fabienne Buijs wederom de eerste plek bij de vrouwen. Op de lange cross liep Michael Beuwer bij de senioren naar een mooie tweede plek, Arvo van Haren deed hetzelfde bij de mannen U20. In totaal zagen we wel twintig AVV-atleten de steeds groter wordende plassen trotseren!


Maar dan de echte klapper van vandaag: het eindklassement! Voor dit klassement tellen de beste vijf crossen, met het uitvallen van de cross in Eersel betekent dat dat deze atleten maar 1 cross konden wegstrepen. Bij de mannen én vrouwen werden de korte én de lange cross gewonnen door AVV! Onze senioren stonden met grote regelmaat bovenop het podium tijdens de prijsuitreiking. De lange cross werd gewonnen door Michael Beuwer bij de mannen en Floor Jonkers bij de vrouwen. Bij de korte cross stonden respectievelijk Vidar van Haren en Fabienne Buijs bovenaan. Bij de mannen U20 pakte Arvo van Haren eveneens de eerste plek in het klassement. Abe Aarts (MU10) eindigde net als Laurenne van Mill (VU9) knap op het podium met een derde plaats.
We zijn trots op al deze atleten, maar natuurlijk ook op iedereen die dit crossseizoen heeft gelopen! Volgende week zullen we het crossen afsluiten met de clubcross, waar we al deze toppers natuurlijk ook zullen zien.

